044 384 35 46
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Зварювальний інвертор Днипро-М САБ 245 (70127036)

Виробник: Дніпро-М
Модель: 70127036-06

Товар з архіву

Даний продукт на даний час знятий з продажу, можливо з якихось причин він перестав відповідати вимогам покупців, або виробник відмовився від подальшого виробництва.

Будь ласка передзвоніть за допомогою одного з телефонів зазначених у верхній частині сторінки і наші консультанти допоможуть вам підібрати гідну заміну.

Дніпро-М САБ 245 mini це перший представник нової лінійки зварювальних інверторів від компанії Дніпро-М. Незважаючи на те що дана серія інверторів була розроблена спеціально для домашнього (приватного) застосування, вона вже встигла зарекомендувати себе з хорошого боку на будівельних ділянках.

Особливість цього інвертора полягає в двухмодульной конструкції, яка дозволила рівномірно розподілити навантаження на ліве і праве плече. А також в застосуванні нового типу силових транзисторів IGBT, які незважаючи на крихітний розмір працюють на більш високій потужності в порівнянні з їх традиційними аналогами.

Логіка інвертора також зазнала багато змін в кращий бік. З задньої панелі приладу зникла кнопка включення в мережу, її замінила функція StandBy, яка включає інвертор при торканні електрода до металу. І точно так само вимикає його якщо роботи не виконуються.

Також варто відзначити стандартні функції HotStart і AntyStyck властиві всім зварювальним інверторів Дніпро-М з якими такі проблеми як залипання електрода і його довгий розігрів більше не актуальні.

Більш того в зварювальному инвертор Дніпро-М САБ 245 mini застосовані додаткові функції, що полегшують роботу, особливо новачкам. Функція ArcForce запобігає залипання електрода в момент його розплавлення. Вона чимось схожа на традиційну AntyStyck. Функція ZmartFan регулює інтенсивність обдування гарячих частин інвертора.

Основні технічні характеристики:

  • Максимальний діаметр електрода 4 мм
  • Максимальна сила зварювального струму 250А
  • Робоча напруга мережі 160-220V
  • Гарантійний термін експлуатації 3 роки.

Запобіжні заходи

Зварювальний інвертор Дніпро-М САБ 245 mini є електричним приладом високої потужності. Щоб уникнути травмування електричним струмом дотримуйтесь стандартних правил ТБ при роботі з електроприладами. Не залишайте зварювальний інвертор без нагляду включеним в мережу. Не користуйтеся в умовах підвищеної вологості. Берегти від дітей.

Основні характеристики
Захист від перегріву єсть
Зварювальний ток 240А
Робоча напруга (Вольт) 220
Товщіна шару 8мм
Діаметер електроду (мм) 4
Захист від залипання єсть
Швидке запалення єсть

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари