044 384 35 46
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Зварювальний інвертор Днипро-М САБ 250 mini (70127034)

Виробник: Дніпро-М
Модель: 70127034-06

Товар з архіву

Даний продукт на даний час знятий з продажу, можливо з якихось причин він перестав відповідати вимогам покупців, або виробник відмовився від подальшого виробництва.

Будь ласка передзвоніть за допомогою одного з телефонів зазначених у верхній частині сторінки і наші консультанти допоможуть вам підібрати гідну заміну.

З огляду на побажання користувачів і ринкові умови компанія Дніпро М випустила нову модель зварювального інвертора Дніпро М САБ 258. Ця модель відрізняється від своїх аналогів максимальною простотою управління, мінімальними додатковими функціями і високою потужністю. Але найприємніше це ціна, зварювальний інвертор САБ 258 коштує набагато дешевше своїх аналогів зі схожими характеристиками. Зварювальний інвертор Дніпро М САБ 258 має відмінні технічні характеристики і простий в експлуатації, це робить його відмінним рішенням як для будинку так і для виробництва.

Даний інвертор має всі необхідні якості, які притаманні хорошому зварювальному апарату.

На максимальних навантаженнях САБ 258 розвиває потужність 250А, цього цілком достатньо для роботи електродами товщиною 5мм. Елементи інвертора розташовані таким чином, щоб при роботі вбудованого кулера могли рівномірно охолоджуватися, що виключає перегрів апарату і передчасне псування.

При виробництві САБ 258 була врахована нестабільність електромереж, тому щоб уникнути різких перепадів напруги, інвертор забезпечений зглажуючим блоком. Крім того, для зручності оператора в САБ 258 встановлена система Anti Stick яка запобігає залипанню електрода шляхом різкого зниження струму, а також функція HotStart для швидкого розпалювання електродів. Не можна не згадати про загальну вагу такого зварювального апарату всього 2,8 кг при розмірах 250/140/70 ненабагато більше звичайного цеглини. Інвертор легко поміститься в будь-яку сумку, їм можна працювати на висоті з драбини, і він абсолютно не займає місце для зберігання.

Комплектація

  • Кабель маси 2,5м
  • Кабель тримача 3м
  • Зварювальна маска
  • Інструкція користувача
  • Гарантійний талон

Гарантія 24 місяці

Основні характеристики
Захист від перегріву єсть
Зварювальний ток 250А
Робоча напруга (Вольт) 220
Товщіна шару 10мм
Діаметер електроду (мм) 5
Захист від залипання єсть
Швидке запалення єсть

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари