044 384 35 46
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Зварювальний інвертор Дніпро-М ММА (IGBT) 260 (70127019)

Виробник: Дніпро-М
Модель: 70127019-06

Товар з архіву

Даний продукт на даний час знятий з продажу, можливо з якихось причин він перестав відповідати вимогам покупців, або виробник відмовився від подальшого виробництва.

Будь ласка передзвоніть за допомогою одного з телефонів зазначених у верхній частині сторінки і наші консультанти допоможуть вам підібрати гідну заміну.

Один з найпотужніших і надійних інверторів на ринку. ММА 260 здатен впоратися з будь-яким завданням завдяки своїй потужності і надійної конструкції. Конструкція інвертора розташована на трьох платах, це дозволило рівномірно розподілити навантаження між усіма вузлами, а також підвищити ефективність системи охолодження.

Незважаючи на свої компактні розміри, зварювальний інвертор Дніпро-М ММА 260 відрізняється значною силою зварювального струму 260А, цього цілком достатньо для роботи електродами до 6мм і проварювати метал до 11мм.

Система HotStart забезпечує миттєвий розігрів електрода шляхом короткочасного сплеску напруги, це дозволяє почати працювати електродом з першого торкання.

Система AntyStick запобігає залипання електрода шляхом миттєвого зниження зварювального струму. Після цього електрод відірве навіть дитина.

Потужний мережевий фільтр забезпечує рівну і стабільну роботу зварювального інвертора навіть при зниженій напрузі до 160V. Крім того мережевий фільтр запобігає кидкам напруги в самій мережі.

Комплект поставки:

  • Зварювальний інвертор
  • Комплект кабелів з тримачами
  • зварювальний щиток
  • молоток
  • Щітка по металу
  • Інструкція
  • Гарантійний талон

Гарантійний термін експлуатації 24 місяці з дати придбання.

Зварювальний інвертор є електричним приладом, що відноситься за небезпекою для людини до групи "А". Щоб уникнути травмування електричним струмом, не нехтуйте простими правилами техніки безпеки при роботі з електричними приладами. Ці правила вказані в інструкції користувача.

Основні характеристики
Захист від перегріву єсть
Зварювальний ток 260А
Робоча напруга (Вольт) 220
Товщіна шару 12мм
Діаметер електроду (мм) 6
Захист від залипання єсть
Швидке запалення єсть

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари