044 384 35 46
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Зварювальний інвертор Днипро-М САБ 250 mini (70127023)

Виробник: Дніпро-М
Модель: 70127023-06

Товар з архіву

Даний продукт на даний час знятий з продажу, можливо з якихось причин він перестав відповідати вимогам покупців, або виробник відмовився від подальшого виробництва.

Будь ласка передзвоніть за допомогою одного з телефонів зазначених у верхній частині сторінки і наші консультанти допоможуть вам підібрати гідну заміну.

Надійний і потужний зварювальний інвертор з інтелектуальними елементами управління. Дніпро-М САБ 250 зібраний в надійному металевому корпусі. Вся електроніка розташована на двох платах. Така конструкція спрощує охолодження ключових елементів, а також дозволяє рівномірно розподілити навантаження. Виробник позиціонує зварювальний інвертор Дніпро-М САБ 250 як апарат для приватного використання. Однак за своїми характеристиками він не поступиться своїм професійним аналогам.

Особливості Дніпро-М САБ 250

  • Висока потужність в невеликому корпусі. САБ 250 ідеально підійде для дому та дачі. Він не займає багато місця, йому завжди знайдеться місце в будь-якому гаражі.
  • Простота і надійність. Продумане логічне управління запобіжить всі проблеми, пов'язані з зварювальними роботами. Саме тому цим інвертором можуть користуватися не тільки професіонали, а й новачки.
  • Функція StandBy дозволила позбутися від кнопки включення в мережу, функція StandBy включає зварювальний інвертор в момент дотику електрода до металу і вимикає якщо немає контакту більше 1 хвилини. Завдяки їй можна не думати про те забули ви вимкнути апарат чи ні, також це економить електроенергію.
  • Функція SmartFan включає систему охолодження тільки тоді, коли це дійсно необхідно.

Техніка безпеки і зберігання

Купуючи зварювальний інвертор настійно рекомендуємо перед початком робіт ознайомитися з інструкцією користувача, а також дотримуватися основних правил техніки безпеки при роботі з електроприладами. Зберігати в сухих приміщеннях на полиці або коробці. Не зберігати поблизу нагрівальних приладів.

Основні характеристики
Захист від перегріву єсть
Зварювальний ток 240А
Робоча напруга (Вольт) 220
Товщіна шару 10мм
Діаметер електроду (мм) 4
Захист від залипання єсть
Швидке запалення єсть

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари