044 384 35 46
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Болгарка Дніпро-М МШК 1900Р (69089000)

Виробник: Дніпро-М
Модель: 69089000-06
1 860.00грн

  • Наявність: Немає на складі

Кутова шліфувальна машина Дніпро М МШК 1900 відноситься до класу професійних інструментів і призначена для важких  робіт на будівництві або в цехах. Головна відмінність болгарки МШК 1900 від закордонних аналогів це її доступність і практичність. При розробці цієї моделі виробник спирався в першу чергу на надійність інструменту і невибагливість в роботі. Перед запуском цієї болгарки в серійне виробництво, дослідний зразок був протестований в найжорсткіших умовах на різних будівельних ділянках і виробничих цехах. Були враховані різні помилки і побажання користувачів.

Особливості болгарки Дніпро М МШК 1900Р

  • Надійний двигун. Двигун болгарки виконаний з цілісного сталевого циліндра з мідною обмоткою. Яка просякнута спеціальним лаком що запобігає потраплянню пилу між витками перешкоджаючи тим самим короткому замиканню.
  • Безвтулковий редуктор. Всі рухомі частини редуктора працюють на кулькових підшипниках, а не на пластикових втулках, це забезпечує надійність і довговічність елементів навіть в екстремальних умовах.
  • Система - плавний пуск. Ця функція забезпечує плавний набір оборотів інструменту при старті, оберігаючи тим самим болгарку від передчасного зносу, оператора від ривка інструменту і енергомережу від різкого стрибка потужності.
  • Регулятор обертів. Дана модель оснащена плавним регулятором оборотів, що дозволяє налаштувати інструмент під конкретні завдання.
  • Ергономіка і дизайн. Інструмент дуже зручно лежить в руці, обидві рукоятки зроблені з пористої гуми що не дає болгарці ковзати під час роботи.

Техніка безпеки

При роботі з болгаркою дотримуйтеся стандартних правил техніки безпеки при роботі з електрообладнанням. Обов'язково використовуйте рукавички і захисні окуляри. Не працюйте в шортах або футболці, використовуйте спеціальне взуття. Гарантійний термін експлуатації з роки!

Обертів холостого ходу (об/хв)
1-ша швидкість 9300
Основні характеристики
Діаметр диску 180мм
Різьба шпінделя М14
Споживана потужність (Вт) 1900

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари